Oto Koltuk Yıkama

Oto Koltuk Yıkama

Araç Koltuk Yıkama Hizmetimizden bahsedecek olursak eğer araç koltuğu temizlemenin en önemli püf noktası vakumdur. Yani daha açık olmak gerekirse hava emişi yapmaktır. Çünkü araç koltukları yıkanırken ortamdan kiri uzaklaştırmanın başka bir yolu yoktur .

Oto Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama


Araç Koltuk Yıkama Hizmetimizden bahsedecek olursak eğer  araç koltuğu temizlemenin en önemli püf noktası vakumdur. Yani daha açık olmak gerekirse hava emişi yapmaktır. Çünkü araç koltukları yıkanırken ortamdan kiri  uzaklaştırmanın başka bir yolu yoktur . Su olmadan otomobilde kuru koltuk temizlenemez temizlensede kumaş altına ulaşılmadan temizlenmiş olur.

Araç koltuklarımızın sadece yüzeyinde değil alt katmanlarında da kirlilik söz konusudur. Araç koltuk temizleme aşamalarından bahsedicek olursak deterjanlı su araç koltuğuna püskürtülüp uzun süre beklemeden vakum makinası ile çekilir . Edremit Oto Yıkama olarak Araç koltuklarında elektronik sistem varsa mutlaka dikkat ederiz. Unutulmamalıdır ki hiçbir deterjan sihirli değildir, dokunduğunuzda kir yok olmaz .
 
Deterjan suyun kir sökmesine yardımcı bir malzemedir, asıl işi vakumlama yapan araç koltuk yıkama makınasıdır. Ekibimiz de size bu konuda profesyonel olarak araç koltuk yıkama hizmeti vermek için buradayız

Telefon
WhatsApp
İnstagram
Telegram

Edremit Oto Yıkama© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.